יד שנייה מהמומחים

טרייד אין מהווה פתרון החוסך זמן רב, כשרוצים להחליף את הרכב שברשותנו לדגם חדיש יותר. עסקת טרייד אין מאפשרת לכל לקוח להחליף את רכבו תמורת רכב טויוטה חדש, או תמורת רכב טויוטה יד שניה שעבר בדיקות מקיפות. לכל המעוניין ברכישת טויוטה, בין אם יד ראשונה ובין אם יד שניה, רצוי לגשת לסוכנות מורשית ומוסמכת מטעם טויוטה, בגלל השירות, המקצועיות, ובגלל המחירים המשתלמים בעסקאות הטרייד אין.

טויוטה – רכב אמין

הדגמים של חברת טויוטה מזוהים כאמינים ואיכותיים בהשוואה לדגמים של יצרנים אחרים. אמינות חסרת פשרות ומובילות טכנולוגית מאפשרת לדגמי טויוטה המשווקים בישראל להיות בין הדגמים שערך השוק שלהם נשמר טוב יותר משל המתחרים. דגמי טויוטה מצליחים לאורך שנים להיות בין דגמי הרכב הפופולריים ביותר בשוק הרכב מיד שנייה.

רכב יד שנייה מהמומחים

השירות  המוענק בכל עסקת טרייד אין הוא שירות מקצועי, אמין ואיכותי הניתן על ידי נציגי מכירות ותיקים ומקצועיים. ביצוע תהליך הרכישה בסוכנות משנה טויוטה ירוחם עזרא מבטיחה ללקוח את הטיפול המסור והמקצועי ביותר בעת ביצוע עסקת טרייד אין.

כל הרכבים המוצעים למכירת בעסקת טרייד אין בירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה, עוברים בדיקות מקיפות ביותר. ראשית, הרכב מועבר לבדיקה במכון בדיקת רכב בלתי תלוי, על פי תוצאות הבדיקה נקבע המחיר לדגם טויוטה הספציפי הנמסר לסוכנות. לאחר בדיקת הרכב במכון הבדיקה, וקביעת המחיר, נבדק הפן המשפטי באמצעות בדיקה, האם על הרכב מוטל שיעבוד, משכון ו/או עיקול. בתום תהליך הבדיקה מועבר הרכב לתצוגה.

המשך הטיפול המסור

הטיפול המסור הנהוג בירוחם עזרא סוכנות מורשה טויוטה, אינו מסתיים לאחר קבלת הרכב, גם בעת ביצוע עסקת טרייד אין לרכב חדש או לרכב יד שניה, מחלקת קשרי הלקוחות של הסוכנות מקפידה לבצע את סקרי שביעות הרצון הרלונטיים ולטפל בכל פניה ובקשה של הלקוח.

לפרטים נוספים חייגו כעת 9142* 
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות