פחחות

מרכב הרכב עשוי בעיקר מפח. לצד היתרון בהיותו פח קל – מה שתורם להפחתת משקל הרכב – קיים החיסרון שמתבטא בחוזק חומרים נמוך. מכה קלה ברכב תגרום להיווצרות שינוי תצורה במרכב ועל מנת להחזיר אותו למצבו המקורי נדרשת עבודת פחחות רכב.

פחחות הינה עבודת העיצוב של מרכב הרכב. הפחחות נעשית במגוון שיטות, שעיקרן פירוק מרכב הרכב (חלק הפח החיצוני שמקנה לרכב את צורתו), והחזרתו של חלק לזה לצורתו המקורית. כמובן שבסיום העבודה החלק המתוקן חוזר למקומו המקורי ברכב.

ברוב המקרים, עבודת פחחות גוררת אחריה עבודת צבע. העיקום בפח מקלף את הצבע, ולאחר עבודת הפחחות נשארת רק המתכת, ללא ציפוי הצבע. לאחר תיקוני הפחחות השלמת הצביעה הינה הכרחית, על מנת להחזיר את הרכב למצבו טרם הפגיעה.

עבודת פחחות תתבצע לאחר פגיעה במרכב הרכב. כשמדובר בפגיעה משמעותית, חלק מעבודת הפחחות תכלול החלפה של חלקים מסוימים אותם לא ניתן לתקן. כשמדובר בפגיעה קלה, יתבצע תיקון של החלק הפגוע, והרכבתו מחדש.

ככל שנשמור על רכבינו וניסע בזהירות יתרה עדיין לא ניתן להימנע ב-100% מתאונות או מפגיעות וכן יידרש חידוש מראה הרכב, וזאת יש לבצע במרכז פחחות וצבע המתמחה בתחום ועל ידי בעלי מקצוע מיומנים.

חשוב לגשת למוסך מורשה ומקצועי בכדי שהעבודה שתתבצע תהיה איכותית ונשמרת לאורך זמן.

ניתן ורצוי לגשת למרכז פחחות וצבע לא רק אחרי תאונה אלא גם כאשר קיימת דהייה ברכב ונרצה לחדש את מראהו.

הדגש המרכזי בתיקון פחחות וצבע הוא מומחיות המוסך אליו אנחנו פונים, כמו כן איכות החומרים והעבודה המתבצעת ברכב שכן אם לא נייחס חשיבות לדברים אלה נגרום לנזק רב יותר.

פחחות אצל המומחים

בירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה ניתן להנות משירותי פחחות רכב מקצועיים ואמינים במחירים נוחים. שירותי הפחחות והצבע בסוכנות טויוטה ירוחם עזרא משאירים אחריהם לקוחות מאושרים ומרוצים כבר משנת 1994, וזוכים לאמינות ולשם מקצועי ביותר בכל איזור באר שבע והסביבה.

בירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה ניתן לקבל את המומחיות והמקצוענות במקום אחד. הסוכנות מספקת שירותי פחחות וצבע הרבה מאד שנים, שנים של ותק וניסיון לכל תושבי באר שבע והסביבה.

לפרטים נוספים חייגו כעת 9142* 




צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות