טרייד אין ויד שנייה

כשרוכשים רכב בעסקת טרייד אין אפשרויות הרכישה הן מגוונות. ניתן לרכוש רכב חדש מיד ראשונה, שתמורתו משולמת באמצעות הרכב הישן ותוספת תשלום. אפשרות שנייה היא  מסירת הרכב הישן כנגד רכב יד שניה אחר, בתוספת תשלום כשרוצים רכב משנתון מתקדם, או בשיטה של מפתח מול מפתח כאשר מעוניינים בהחלפת רכב בעל אותו ערך.

 

כשמבצעים רכישה של רכב יד ראשונה בעסקת טרייד אין, הדרך הטובה והבטוחה ביותר לעשות זאת, היא רק אצל אנשי מקצוע שמבינים עניין, בעלי ניסיון, אמינות ותודעת שירות גבוהה.

 

רכישת רכב חדש

כשמדובר ברכישה של רכבי טויוטה חדשים, ביצוע עסקת טרייד אין בירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה הממוקמת בלב העיר באר שבע היא הדרך הקלה והבטוחה ביותר. סוכני המכירות המנוסים יובילו אתכם אל דגם טויוטה המבוקש ויסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה בין שלל הדגמים החדישים של חברת טויוטה היפנית המשווקים כיום בארץ.

 

טרייד אין יד שנייה

נציגי המחלקה יציגו בפניכם את מגוון הרכבים המוצגים למכירה, תוך הסבר ופירוט של כל הנדרש על מנת לבצע את הרכישה באופן הבטוח ביותר. בירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה, האמינות והשקיפות הם מעל לכל.

 

ניתן להתרשם ממגוון רחב של חברות והדגמים כשעיקר גאוותינו הנה התמחות בדגמי טויוטה המהווים את החלק העיקרי בין הרכבים המוצגים במלאי, תוכלו למצוא רכבי טויוטה יד שניה היישר מגורמים פרטיים או חברות ליסינג. לכל אחד מרכבי טויוטה נשמרים במחלקת טרייד אין כל נתוני הרכב, הסטוריית הרכב, מונה הקילומטראז', הטיפולים השוטפים, התוספות והשיפורים שנעשו בו, וכל פרט מידע אחר שעשוי לעניין את הרוכש. כשרוכשים טויוטה מהמומחים, אפשר להיות בטוחים שהרכבים נשמרים במצב מעולה לאורך כל הדרך.

 

ליווי לאחר רכישה

בכל סוגי העסקאות לרכישת רכב בכלל ובעסקאות טרייד אין בפרט, כל לקוח נהנה משירות הלקוחות המקצועי, האדיב והצמוד שלנו. לאחר הרכישה מתבצע משוב סמוך לתהליך הרכישה, במטרה לוודא את שביעות רצונו של הלקוח מתהליך הרכישה, המסירה של הרכב ומהרכב עצמו. בכל בעיה או פנייה, נציגי שירות הלקוחות שלנו מטפלים במהירות, בזריזות וביעילות, מתוך ההבנה כי הלקוח הוא במקום הראשון.

 

שירות מתמשך

לפעמים קורה שלאחר תקופה מתעורר הצורך בשיפורים, תיקונים, חלפים או שיפוצים. אצלנו בירוחם עזרא סוכנות מורשה טויוטה תוכלו למצוא את כל השירותים לרכבי טויוטה במקום אחד. במרכז השירות, הפחחייה ומחסן החלפים תמצאו את כל הדרוש לרכבכם.

 

לפרטים נוספים חייגו כעת 9142*

 

מאמרים נוספים:

* לוח רכב יד שנייה

* תהליך רכישת רכב יד שנייה

* מחליפים רכב ישן בחדש

* יד שנייה מהמומחים
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות