צבע לרכב

לכולנו זה קרה, יצאנו מהבית וגילינו על צידי הרכב שריטה. בין אם במכוון ובין אם לאו, במשך הזמן, השריטות מצטברות, השמש הישראלית עושה את שלה ואט אט, הרכב החדש שלנו מאבד את הברק. זה קורה לכולם אבל לא חייבים להשלים עם זה, אתם יכולים להחזיר את רכבכם למצב בו היה ביום הרכישה.

בירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה ניתנים שירותי צבע לרכב המתאימים לטיפול במגוון רחב של פגמים. לכל נזק טיפול שונה המותאם לסוג הצבע ולרמת הפגיעה בו. שני הטיפולים הנפוצים ביותר הם מילוי חורים וצביעת רכב בתנור.

מילוי חורים

שיטת צביעה זו מתאימה לנזקים נקודתיים וקטנים יחסית. על ידי מילוי סדקים שטחיים בחומר המתקשה בחשיפה לאוויר, ניתן להעלים לחלוטין פגמים קלים. בסוג צביעה זה, מבחר הצבעים הניתנים לבחירה אינו רחב דיו שכן חומר המילוי מגיע מוכן מראש וכולל בעיקר צבעים נפוצים. אם לרכבכם צבע מיוחד ולא שגרתי, יתקשו למצוא את הצבע המתאים עבורכם ויתכן ויהיה צורך בצביעה בתנור, שיטת הצביעה הנפוצה יותר.

צביעת רכב בתנור

סוג צביעה זה מאפשר התאמה מלאה לצבע הרכב המקורי. צביעה בתנור מספקת סביבה נקייה יותר מחלקיקי אבק העלולים להידבק לצבע הטרי ומאפשר ייבוש מהיר ואחיד של הצבע.

את הצבע לרכב מתאימים באמצעות מספר קטלוגי. השיטה מבטיחה צביעה מושלמת הזהה לגוון הצבע אותו בחר היצרן. במידה ולא ניתן לבצע התאמה באמצעות המספר הקטלוגי תעשה התאמה ויזואלית באמצעות מחשב הדוגם את הצבע (יתכנו סטיות קלות בגוון בשיטה זו מכיוון שלא תמיד ניתן להתאים בצורה מדויקת את הצבע הנראה על המסך לצבע הרכב).

לאחר ההתאמה, יכוסה הרכב בצבע הנבחר במתקן ההתזה. בפחחייה של ירוחם עזרא סוכנות טויוטה מותז הצבע במתקן משוכלל המאפשר כיסוי מהיר ואחיד של הרכב בסביבה מבוקרת. הצבע מתייבש בתנור מיוחד המאפשר את הקשחתו ועמידותו בפני נזקים עתידיים.

מתי כדאי לצבוע את הרכב?

בדרך כלל, שירותי צביעת רכב באים בד בבד עם שירותי פחחות. כשיש דרישה לצביעת הרכב במקרה של תאונה, הצביעה תיעשה באותו המוסך שמספק את שני השירותים המשלימים הללו.

במקרה בו הצביעה נעשית כתוצאה מבלייה ודהייה של הצבע לאורך השנים, אין צורך בשירותי פחחות, אך להתאמת הצבע שירותים אלו מהווים תפקיד חשוב ולא מומלץ לדלג עליהם.

כדאי לוודא שבעת הצביעה נעשה שימוש בעובדים מקצועיים ובחומרים איכותיים, עמידים וחזקים, שלא יתקלפו וידהו לאחר זמן קצר של חשיפה לשמש, בפרט כשמדובר בארצנו הים תיכונית, בה השמש זורחת כמעט כל השנה.

לפרטים נוספים חייגו כעת 9142* 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות